Amasya
13 °CMENÜ
Ekonomi
 • Bakan Albayrak: 2 yeni yüzer LNG depolama devreye girecek

  Eklenme tarihi : 20 Kasım 2017 Pazartesi 12:05

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Hatay Dörtyol ve Saros Körfezi'nde iki adet daha Yüzer LNG Depolama ve Yeniden Gazlaştırma Ünitesi'nin (FSRU) devreye alınacağını belirterek, devam eden çalışmalarla 10 milyar metreküp üzerine çıkarılacak doğalgaz depolama kapasitesinin, yıllık tüketimin yüzde 20'si seviyelerine ulaşacağını bildirdi.
  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile

 • İkinci el araçta kilometre oyununa son

  Eklenme tarihi : 18 Kasım 2017 Cumartesi 12:34

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü ile PTT AŞ arasında imzalanan "Bilgi Paylaşımı Esaslarının Düzenlenmesine Dair Protokol" kapsamında ikinci el araçların muayene tarihi ve kilometrelerine ilişkin bilgiler, PTT'nin HGS ve PTTBank mobil uygulamaları aracılığıyla anında öğrenilebilecek.
  PTT  ile yapılan protokol kapsamında, araçların muayenesi s

 • Merkez Bankası vadeli döviz satım ihalesine başlıyor

  Eklenme tarihi : 18 Kasım 2017 Cumartesi 10:47

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), Türk lirası uzlaşmalı vadeli döviz satım ihalelerine başlanmasına karar verildiğini duyurdu.
  TCMB'den yapılan açıklamada, Türk lirası uzlaşmalı vadeli döviz satım ihalelerine başlanmasına karar verildiği bildirildi.
  Açıklamada, 2017 yıl sonuna kadar vadeli döviz satım pozisyon tutarının en fazla 3 milyar ABD doları olmasının planlandığı ifade edilerek,


Tüm Başlıklar
Çok Okunanlar